-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-005135-a
Торги не відбулися
3 104.17
UAH без ПДВ
Номер:
41a8dd5f84ec4a2e9ae13f6182df0c99
Внутрішній номер закупівлі:
29891172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-005135-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Шамонтьєва +380487378563 t1446449@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 104.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 12:33 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 12:33 - 31.07.2026 00:00
Аукціон:
з 31.07.2026 11:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 104.17 Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу