-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з повірки торгових ваг
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005206-a
Завершена
13 305.83
UAH без ПДВ
Номер:
e80db62f28744559b4472f7fc4f49b11
Внутрішній номер закупівлі:
29904031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005206-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Шамонтьєва +380487378563 t1446449@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 305.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 12:43 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 12:43 - 01.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 11:32
Період кваліфікації:
01.08.2026 00:00 - 05.08.2026 15:49
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 305.83 Послуга з повірки торгових ваг