-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з повірки торгових ваг
Оголошено тендер
15 967.00
UAH
Номер:
2d45c06216c94307ad29d126c13bef8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-005979-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
15 967.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з повірки торгових ваг
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.07.2026 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1021
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума3 361.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1010
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума12 606.00 UAH