-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів(повірка термометрів та манометрів)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-013575-a
Завершена
24 001.20
UAH без ПДВ
Номер:
51c7378ea3a848d48df9aaaba790d19d
Внутрішній номер закупівлі:
29696715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-013575-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Бабій +380487378563 irina04022025@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
24 001.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повірка манометрів
Кількість
90 штука
Період постачання
29.06.2026 - 15.08.2026
Місце постачання
65481, Україна, Одеська область, місто Південне, Одеського району, вулиця Приморська, будинок 5
На карті
Повірка термометрів
Кількість
45 штука
Період постачання
29.06.2026 - 15.08.2026
Місце постачання
65481, Україна, Одеська область, місто Південне, Одеського району, вулиця Приморська, будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МІТЄВ ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3283500239
-
Адреса:
65482, Україна, Одеська область, Одеський р-н місто Південне вул.Іванова будинок 18 квартира 117
Ціна пропозиції
24 001.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 16:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
20226277dbf3485fa5703fbbae4448a8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-30-013575-a-a1
Постачальник:
МІТЄВ ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3283500239
-
Адреса:
65482, Україна, Одеська область, Одеський р-н місто Південне вул.Іванова будинок 18 квартира 117
Номер договору:
135-П
Сума договору:
24 001.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.06.2026 16:49
Статус:
Підписаний