-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011730-a
Завершена
3 104.16
UAH без ПДВ
Номер:
a0d5b416abf44590a60f2ef5b6c5c66c
Внутрішній номер закупівлі:
30108590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011730-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Шамонтьєва +380487378563 t1446449@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 104.16 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації періодичної повірки газосигналізатора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
67555, Україна, Одеська область, Одеський район, село Сичавка, вулиця Шевченка, будинок 1А
На карті
Організація періодичної повірки контрольно вимірювальних приладів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
67555, Україна, Одеська область, Одеський район, село Сичавка, вулиця Шевченка, будинок 1А
На карті
Послуги з організації періодичної повірки газосигналізатора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
67555, Україна, Одеська область, Одеський район, село Сичавка, вулиця Сузанського Сергія, будинок 1Д
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОВАЛЕНКО АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2760605211
-
Контактна особа:
+380507704058
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, Лиманський р-н село Корсунці ВУЛИЦЯ САДОВА будинок 44
Ціна пропозиції
3 104.16 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2026 17:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
471dd89f00774774a27ea9331bbf0e3e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-17-011730-a-a1
Постачальник:
КОВАЛЕНКО АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2760605211
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, Лиманський р-н село Корсунці ВУЛИЦЯ САДОВА будинок 44
Номер договору:
032-ДП
Сума договору:
3 104.16 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
13.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний