• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу

Оголошено тендер

3 104.16 UAH
Номер: 2e90d9e8d88f47ec98949e22332afaf3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-014079-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 3 104.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу
Примітки: Підстави для здійснення цієї закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі п.п. 6 п. 13 Особливостей та оприлюднення в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», а також договору про закупівлю та всіх додатків до нього, та обґрунтування застосування підстави для здійснення закупівлі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.08.2026 16:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1021
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 483.33 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1010
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 620.83 UAH