-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування приладів обліку тепла- ID: UA-2026-09-01-007550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254364
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту витратомірів.
- ID: UA-2026-08-18-012170-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30122016
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту та тестування теплолічильників.
- ID: UA-2026-07-30-007137-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953947
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-07-28-002080-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29924634
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.
- ID: UA-2026-07-06-010281-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29742397
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.
- ID: UA-2026-06-16-012827-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29556638
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Діагностика та повірка сигналізаторів-аналізаторів «ДОЗОР-С-2-СІРКОВОДЕНЬ»
- ID: UA-2026-06-09-008221-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29480728
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Ремонт ваговимірювальної техніки.
- ID: UA-2026-03-18-009514-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28647016
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Повірка вимірювальних приладів.
- ID: UA-2026-03-16-008468-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28615326
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Повірка вимірювальних приладів.
- ID: UA-2026-03-02-011440-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28470443
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Надання послуг з ремонту і технічного обслуговування систем GPS, встановлених на транспортних засобах
- ID: UA-2026-02-18-013260-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28351878
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Технічне обслуговування та повірка лічильників електроенергії.
- ID: UA-2026-02-17-012238-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28335763
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту теплолічильника SCYLAR Ду 40/40.
- ID: UA-2026-02-10-006282-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28247197
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з ремонту випробувального обладнання та засобів вимірювальної техніки, код...×-
Надання послуг з ремонту випробувального обладнання та засобів вимірювальної техніки, код ДК 021:2015-50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів.
- ID: UA-2026-02-10-002885-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28243786
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Діагностика та технічне обслуговування хроматографів «Кристал Люкс 4000М».
- ID: UA-2026-01-20-007734-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27971414
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -