-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-012827-a
Завершена
19 473.33
UAH без ПДВ
Номер:
044b49c6e6ad4835b8f7f69955dff94a
Внутрішній номер закупівлі:
29556638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-012827-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 473.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:35 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:35 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 11:13
Період кваліфікації:
24.06.2026 00:00 - 24.06.2026 14:32
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 473.33 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.