-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту витратомірів.
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-012170-a
Торги не відбулися
24 213.33
UAH без ПДВ
Номер:
697b558bf95840d5bdde4a9634efab8d
Внутрішній номер закупівлі:
30122016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-012170-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 213.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:52 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:52 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 213.33 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту витратомірів.