-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-010281-a
Торги відмінено
19 473.33
UAH без ПДВ
Номер:
f141593bacb34cea98b1db6f138c6d86
Внутрішній номер закупівлі:
29742397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-010281-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 473.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 18:04 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 18:04 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
083ca3ed286b4b26bf42256b77e0a36f
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити відкриті торги з особливостями UA-2026-07-06-010281-a, код національного класифікатора України ДК «Єдиний закупівельний словник»- 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників, з підстави, що передбачена підпунктом 1 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами), а саме: через відсутності подальшої потреби в закупівлі послуг.
Період оскарження:
07.07.2026 13:47 - 18.07.2026 00:00
Дата опублікування:
07.07.2026 13:47
Дата виконання:
18.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴19 473.33 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.