-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.
Оголошено тендер
23 368.00
UAH
Номер:
cc51be76e6784f8a83a819821dd35f3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-012516-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
23 368.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з демонтажу, повірки, заміни елементів живлення, вхідного контролю та монтажу теплолічильників.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
06.07.2026 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 368.00 UAH