-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту та тестування теплолічильників.
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-007137-a
Завершена
12 856.67
UAH без ПДВ
Номер:
f9c2d37304d242f49673c593bbcd80d9
Внутрішній номер закупівлі:
29953947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-007137-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 856.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 14:56 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 14:56 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 13:03
Період кваліфікації:
07.08.2026 00:00 - 07.08.2026 12:12
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 856.67 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту та тестування теплолічильників.