• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту та тестування теплолічильників.

Оголошено тендер

15 428.00 UAH
Номер: ccce8b7669594b79a4f49f6e39c64dfb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-007806-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Очікувана вартість: 15 428.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Послуги з ремонту та тестування теплолічильників.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 30.07.2026 14:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 428.00 UAH