-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-03-010877-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284273
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів- ID: UA-2026-02-19-000857-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28355072
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту- ID: UA-2025-09-16-009545-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26449191
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів- ID: UA-2025-01-08-000668-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23958760
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту- ID: UA-2024-03-13-003286-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21002139
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного з...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault DUSTER д.з.04-3325
- ID: UA-2024-02-29-008796-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20894319
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного з...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault DUSTER д.з.04-3384
- ID: UA-2024-02-29-007505-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20893096
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів і супутнього облада...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів і супутнього обладання
- ID: UA-2024-02-15-006709-a
- Дата створення : 15.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20756404
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів- ID: UA-2024-01-17-010793-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20417212
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renaul...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспортного засобу Renault ARKANA д.з.04-3038 після дорожньо-транспортної пригоди, який знаходиться на гарантійному обслуговуванні.
- ID: UA-2023-10-25-001612-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19402299
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарантійне обслуговування автомобіля Outlander 2.4, JMBXTGF3WLJ000359- ID: UA-2023-07-18-003761-a
- Дата створення : 18.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18429218
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарантійне обслуговування автомобіля Renault Logan держ № 3320- ID: UA-2023-07-11-003252-a
- Дата створення : 11.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18368571
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка і регулювання кутів установки коліс передньої осі- ID: UA-2023-07-10-008886-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18361967
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарантійне обслуговування легкового автомобіля Renault Dokker держ. № 3024 VIN VF10SRA3467...×-
Гарантійне обслуговування легкового автомобіля Renault Dokker держ. № 3024 VIN VF10SRA3467396471
- ID: UA-2023-06-27-010210-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18253291
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гарантійне обслуговування легкового автомобіля Renault Logan держ.номер 4145 VIN VF14SRCL4...×-
Гарантійне обслуговування легкового автомобіля Renault Logan держ.номер 4145 VIN VF14SRCL468660693
- ID: UA-2023-06-13-010244-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18086897
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -