-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-009545-a
Згідно умов тендерної документації
Завершена
970 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8289d9c2eb274bf4b2db774c81cc3b79
Внутрішній номер закупівлі:
26449191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-009545-a
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Соколова +380675636499 tender40109126@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 14:37 - 21.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 14:37 - 24.09.2025 00:00
Аукціон:
з 24.09.2025 13:46
Період кваліфікації:
24.09.2025 00:00 - 24.09.2025 11:21
Період завантаження договору:
30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴970 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту