• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту

Оголошено тендер

970 000.00 UAH
Номер: 32b17ad8a1f74961924a877584278aa1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-16-011925-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 970 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 16.09.2025 14:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 3 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума970 000.00 UAH