-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-000857-a
Згідно умов тендерної документації
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
36effb72dd5a4929b62027b139580425
Внутрішній номер закупівлі:
28355072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-000857-a
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Соколова +380675636499 tender40109126@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 09:24 - 24.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 09:24 - 27.02.2026 00:00
Аукціон:
з 27.02.2026 13:09
Період кваліфікації:
27.02.2026 00:00 - 02.03.2026 14:43
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 000 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання