• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів

Оголошено тендер

2 000 000.00 UAH
Номер: e68260dedd5b4d0f88887ddf0ae9c38d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-22-002227-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 22.12.2025 09:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 10 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 000 000.00 UAH