-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-000668-a
Згідно умов тендерної документації
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер:
e7255ac1adb945039f61d12960a4be5e
Внутрішній номер закупівлі:
23958760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-08-000668-a
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Соколова +380675636499 tender40109126@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.01.2025 09:37 - 14.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2025 09:37 - 17.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
17.01.2025 00:00 - 17.01.2025 11:24
Період завантаження договору:
23.01.2025 00:00 - 02.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500 000.00 Ремонт і технічне обслуговування службового автотранспорту