• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів

Згідно умов тендерної документації

Завершена

2 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Період уточнення: 08.01.2025 09:37 - 14.01.2025 00:00
Відповідь надана

Уточнення технічної інформації

Номер: 6e206f50476042c3b64727030083cd4e
Дата опублікування: 09.01.2025 12:10
Опис: Шановний Замовник, технічне завдання не міститьVIN коди транспортних засобів. Для якісного підбору необхідних запасних частин та розрахунку вартості робот, а отже тендерної пропозиції просимо Вас зазначити VIN коди транспортних засобів.
Відповідь: Шановний Учаснику, відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації
Дата відповіді: 09.01.2025 14:45