-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-010793-a
Згідно умов тендерної документації
Торги відмінено
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер:
25e222127726444d92cb47442d6d54eb
Внутрішній номер закупівлі:
20417212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-17-010793-a
Замовник:
КРИВОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109126
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд.60, прим.3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лілія Соколова +380675636499 tender40109126@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2024 14:33 - 22.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2024 14:33 - 25.01.2024 00:00
Аукціон:
25.01.2024 15:28 - 25.01.2024 15:51
Період кваліфікації:
25.01.2024 15:51 - 29.01.2024 10:33
Період завантаження договору:
04.02.2024 00:00 - 14.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
82184cf3ce5f48278351cf8d7745e75c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовник виявив у Закупівлі порушення законодавства з питань публічних закупівель. Опис порушення (порушень): 1. Легкові автомобілі ВАЗ-211120 2009 року випуску, Skoda Oktavia 2006 року випуску, Skoda Fabia 2010 у випуску, Renault Logan 2010 року випуску, що внесені до технічної характеристики (додаток 4до тендерної документації) відсутні в парку Криворізького МВ УПО або пошкоджені в результаті ракетного обстрілу та не планується їх відновлення в 2024 році. 2. Технічною характеристикою (додаток 4 до тенде
Період оскарження:
09.02.2024 10:52 - 20.02.2024 00:00
Дата опублікування:
09.02.2024 10:52
Дата виконання:
20.02.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 500 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту