-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-010793-a
Згідно умов тендерної документації
Торги відмінено
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2024 14:33 - 22.01.2024 00:00
Відповідь надана
Вартість запасних частин
Номер:
9273f5fc41984391a11d3b0635e34e4a
Дата опублікування:
18.01.2024 11:14
Опис:
Шановний Замовник, у додатку №4 до тендерної документації зазначається лише вартість послуги, без урахування запасних частин?
Відповідь:
Вартість Послуг включає в себе усі витрати Виконавця у тому числі на запасні частини та/або комплектуюче, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені виконавцем. Враховуючи зазначене виконавець в процесі надання послуг використовує власні запасні частини та матеріали, які повинен попередньо узгодити з замовником.
Дата відповіді:
18.01.2024 13:25