-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552- ID: UA-2026-08-12-002145-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059221
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN- ID: UA-2026-08-11-011618-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055286
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, V...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
- ID: UA-2026-06-12-009666-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29525753
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, V...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
- ID: UA-2026-06-04-013021-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443159
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування напівпричіпа TUR 45-3, реєстраційний номер ВО 849 Е- ID: UA-2026-05-12-009155-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29195959
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтажні послуги- ID: UA-2026-04-20-011924-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28969049
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту спеціалізованого автобуса Богдан C092S2 н.з. ВО 058 Е (VIN: Y7BC092S28B0...×-
Послуги з ремонту спеціалізованого автобуса Богдан C092S2 н.з. ВО 058 Е (VIN: Y7BC092S28B002525)
- ID: UA-2026-04-09-009042-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28879702
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування квадроцикла Polaris Sportsman 570- ID: UA-2026-04-08-004385-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28859869
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу автошин автотранспортних засобів- ID: UA-2026-03-30-003337-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28762001
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт транспортних засобів (без запасних частин)- ID: UA-2026-03-24-010732-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28710560
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу автошин автотранспортних засобів- ID: UA-2026-03-19-013093-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28666433
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автотранспортних засобів- ID: UA-2026-03-18-012271-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28649752
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту спеціалізованого автобуса Богдан C092S2 н.з. ВО 058 Е (VIN: Y7BC092S28B0...×-
Послуги з ремонту спеціалізованого автобуса Богдан C092S2 н.з. ВО 058 Е (VIN: Y7BC092S28B002525)
- ID: UA-2026-03-12-012060-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28589370
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-03-10-008323-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28554734
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту спеціалізованого автобуса Богдан C092S2 н.з. ВО 058 Е (VIN: Y7BC092S28B0...×-
Послуги з ремонту спеціалізованого автобуса Богдан C092S2 н.з. ВО 058 Е (VIN: Y7BC092S28B002525)
- ID: UA-2026-03-04-004959-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28493846
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -