-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-009666-a
Торги не відбулися
198 687.00
UAH з ПДВ
Номер:
9fe2e5d1efdf405dbb2f6e25d426353b
Внутрішній номер закупівлі:
29525753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-009666-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тендицький Назарій Петрович 380672503101 ter.arz.tender@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
198 687.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 15:03 - 19.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 15:03 - 22.06.2026 00:00
Аукціон:
з 22.06.2026 12:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 687.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661