-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-002145-a
Завершена
108 776.32
UAH без ПДВ
Номер:
1faa8ccf16d84017822026a3f944f43d
Внутрішній номер закупівлі:
30059221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-002145-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тендицький Назарій Петрович 380672503101 ter.arz.tender@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 776.32 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:36 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:36 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:21
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:30
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 776.32 Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552