-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552
Оголошено тендер
130 531.58
UAH
Номер:
2eba2c5f3ba94982bf08cba2ae533bbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-001287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 531.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2026 09:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума130 531.58 UAH