-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування напівпричіпа TUR 45-3, реєстраційний номер ВО 849 Е
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-009155-a
Завершена
81 015.00
UAH з ПДВ
Номер:
fda8a41b3f344bfda41f49cea26cae11
Внутрішній номер закупівлі:
29195959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-009155-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тендицький Назарій Петрович 380672503101 ter.arz.tender@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 015.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 14:35 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 14:35 - 20.05.2026 00:00
Аукціон:
з 20.05.2026 13:47
Період кваліфікації:
20.05.2026 00:00 - 20.05.2026 12:23
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 015.00 Послуги з технічного обслуговування напівпричіпа TUR 45-3, реєстраційний номер ВО 849 Е