• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування напівпричіпа TUR 45-3, реєстраційний номер ВО 849 Е

Оголошено тендер

81 015.00 UAH
Номер: 519c35c4a5a147a1baa6c24d0ccdb4a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-12-011460-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
Очікувана вартість: 81 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування напівпричіпа TUR 45-3, реєстраційний номер ВО 849 Е
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.05.2026 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума81 015.00 UAH