-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011618-a
Завершена
96 972.10
UAH без ПДВ
Номер:
3d154a7955314608b508da00769df387
Внутрішній номер закупівлі:
30055286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011618-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тендицький Назарій Петрович 380672503101 ter.arz.tender@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 972.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 16:45 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 16:45 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 14:07
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:28
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 972.10 Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN