-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN
Оголошено тендер
116 366.52
UAH
Номер:
cc22642fda854082a45c41ca40fd1c5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-013269-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588955
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
116 366.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 16:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума116 366.52 UAH