-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 62 (географія навчальна ауди...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 62 (географія навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-06-009444-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015528
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 61 (математика навчальна ауд...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 61 (математика навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-06-008863-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014945
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 60 (математика навчальна ауд...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 60 (математика навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-06-007780-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013885
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені І...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту жіночого санвузла першого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області
- ID: UA-2026-07-17-004520-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842565
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту чоловічого санвузла другого поверху Ліцею №38 імені...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту чоловічого санвузла другого поверху Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області
- ID: UA-2026-07-17-004318-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842365
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту сходинкової клітки Ліцею №38 імені Івана Павловсько...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту сходинкової клітки Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області
- ID: UA-2026-06-30-005521-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29688693
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської...×-
Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
- ID: UA-2025-11-10-005595-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27056308
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту лінгафонного кабінету Ліцею №38 імені Івана Павловського Полта...×-
Послуги з поточного ремонту лінгафонного кабінету Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
- ID: UA-2025-11-10-005267-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27055960
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту підвального приміщення (укриття)- ID: UA-2025-05-06-009816-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25212174
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту кабінету хімії Ліцею №38 імені Івана Павловського П...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту кабінету хімії Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
- ID: UA-2025-03-10-012879-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24665073
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту підвального приміщення (укриття)- ID: UA-2024-11-08-013300-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23189361
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №38 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-поточний ремонт санвузла в приміщенні Комунального закладу “Полтавська загальноос...×-
Аварійно-поточний ремонт санвузла в приміщенні Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області”, за адресою вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2024-05-23-010296-a
- Дата створення : 23.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21643779
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №38 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-поточний ремонт санвузла в приміщенні Комунального закладу “Полтавська загальноос...×-
Аварійно-поточний ремонт санвузла в приміщенні Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області”
- ID: UA-2023-06-23-005224-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18220659
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №38 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного аварійного ремонту підвального приміщення Комунального закладу «Полтав...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту підвального приміщення Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»
- ID: UA-2023-06-06-011271-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18009275
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №38 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по аварійному ремонту на об’єкті Полтавської загальноосвітньої І-ІІІ ступен...×-
Надання послуг по аварійному ремонту на об’єкті Полтавської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи No38 Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: вул. Пушкіна 74, м.Полтава, Полтавська область
- ID: UA-2022-12-09-002638-a
- Дата створення : 09.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16173793
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №38 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -