-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 63 (фізика навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010677-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 190 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
912ff00e787849179863ece054ac1980
Внутрішній номер закупівлі:
30243951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010677-a
Замовник:
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22539573
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Носуля +380634634400 school38.tender@gmail.com https://www.poltavaschool38.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 190 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:39 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 190 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 63 (фізика навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74