• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №67 (біологія лабораторія) та склад реактивів Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 430 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a5f72b357d084c11a4cc2cbec9567837
Внутрішній номер закупівлі: 30245636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012360-a   
Замовник: Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
Контактна особа: Богдан Носуля +380634634400 school38.tender@gmail.com https://www.poltavaschool38.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 430 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:36 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 430 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №67 (біологія лабораторія) та склад реактивів Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74