• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №67 (біологія лабораторія) та склад реактивів Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74

Оголошено тендер

1 430 000.00 UAH
Номер: 9a5cdc7116a8427180a8c6fd6143b238
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014797-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
Замовник: Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
Очікувана вартість: 1 430 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №67 (біологія лабораторія) та склад реактивів Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 18:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №67 (біологія лабораторія) та склад реактивів Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївський
Сума1 430 000.00 UAH