-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 63а (фізика лабораторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011260-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
810 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
50
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f669a50faef44f08b389421f5788f140
Внутрішній номер закупівлі:
30244533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011260-a
Замовник:
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22539573
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Носуля +380634634400 school38.tender@gmail.com https://www.poltavaschool38.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
810 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:02 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴810 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету № 63а (фізика лабораторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74