-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень будівлі за адресою: місто Львів, вулиця Повітряна буд...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень будівлі за адресою: місто Львів, вулиця Повітряна будинок 99
- ID: UA-2026-03-23-012486-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28696838
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи на об'єкті: Капітальний ремонт вхідної групи та частини приміщень 1-...×-
Додаткові роботи на об'єкті: Капітальний ремонт вхідної групи та частини приміщень 1-го поверху КНП "3-я МП м. Львова" на вул. Повітряній,99. Коригування
- ID: UA-2026-02-27-008897-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28454176
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи на об'єкті: Капітальний ремонт частини приміщень 7 поверху КНП "...×-
Додаткові роботи на об'єкті: Капітальний ремонт частини приміщень 7 поверху КНП "3-я міська поліклініка м. Львова" на вул. Повітряна, 99 під "Центр ментального здоров'я". Коригування
- ID: UA-2025-12-23-010630-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27721831
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи на об'єкті: Капітальний ремонт частини приміщень 7 поверху КНП "...×-
Додаткові роботи на об'єкті: Капітальний ремонт частини приміщень 7 поверху КНП "3-я міська поліклініка м. Львова" на вул. Повітряна, 99 під "Центр ментального здоров'я". Коригування.
- ID: UA-2025-12-04-011118-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27400060
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3-я міська...×-
"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 99. Додаткові роботи"
- ID: UA-2025-08-28-008506-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26271624
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міськ...×-
"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна,99"
- ID: UA-2025-06-04-008755-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25506465
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень 7 поверху КНП "3-я міська поліклініка м. Львова&...×-
Капітальний ремонт частини приміщень 7 поверху КНП "3-я міська поліклініка м. Львова" на вул. Повітряна, 99 під "Центр ментального здоров'я"
- ID: UA-2025-05-28-012147-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25444048
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи та частини приміщень 1-го поверху КНП "3-я МП м.Льво...×-
Капітальний ремонт вхідної групи та частини приміщень 1-го поверху КНП "3-я МП м.Львова" на вул. Повітряній,99
- ID: UA-2025-04-23-008027-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25091838
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп нас...×-
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивність) в КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м.Львів, вул. Повітряна,99. Додаткові послуги»
- ID: UA-2024-11-19-011725-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23310369
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи на об'єкті: «Капітальний ремонт частини третього поверху приміщень в...×-
Додаткові роботи на об'єкті: «Капітальний ремонт частини третього поверху приміщень відділення клініко-діагностичної лабораторії та сходової клітки в КНП «3-я міська поліклініка м.Львова» на вул.Повітряній, 99 (Коригування)»
- ID: UA-2024-10-23-002861-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22987729
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання ліфта КНП «3-тя міська поліклініка м. Л...×-
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання ліфта КНП «3-тя міська поліклініка м. Львова на вул. Повітряній, 99»
- ID: UA-2024-10-10-007383-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22850755
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання вантажного ліфта КНП «3-тя міська полік...×-
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання вантажного ліфта КНП «3-тя міська поліклініка м. Львова на вул. Повітряній, 99»
- ID: UA-2024-09-16-012834-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22601335
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання вантажного ліфта КНП «3-тя міська полік...×-
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання вантажного ліфта КНП «3-тя міська поліклініка м. Львова на вул. Повітряній, 99»
- ID: UA-2024-08-15-010152-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22328194
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання вантажного ліфта КНП «3-тя міська полік...×-
«Капітальний ремонт із заміни ліфтового обладнання вантажного ліфта КНП «3-тя міська поліклініка м. Львова на вул. Повітряній, 99»
- ID: UA-2024-08-15-001246-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22319325
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп нас...×-
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивність) в КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м.Львів, вул. Повітряна,99 »
- ID: UA-2024-08-09-009442-a
- Дата створення : 09.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22280395
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -