-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивність) в КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м.Львів, вул. Повітряна,99 »
Тендер Prozorro UA-2024-08-09-009442-a
Завершена
303 470.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 517.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 517.35 UAH
Номер:
8b99119a7b74406fa96345d37f2cfe3c
Внутрішній номер закупівлі:
22280395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-09-009442-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851349
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Повітряна 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колтун Леся Василівна 380972616907 fedak81272@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
303 470.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.08.2024 15:56 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2024 15:56 - 20.08.2024 18:00
Період кваліфікації:
20.08.2024 18:00 - 22.08.2024 15:01
Період завантаження договору:
28.08.2024 00:00 - 07.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴303 470.40 «Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивність) в КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м.Львів, вул. Повітряна,99 »