-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивність) в КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м.Львів, вул. Повітряна,99 »
Оголошено тендер
365 898.00
UAH
Номер:
f46cbc0bed7d4214a1eaefcb08cbdde0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-09-011283-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851349
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Повітряна 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851349
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Повітряна 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 898.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт приміщення вбиральні під розташування санвузла для маломобільних груп населення (інклюзивність) в КНП "3-я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м.Львів, вул. Повітряна,99 »
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.08.2024 15:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти спецфонду
Сума365 898.00 UAH