• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішніх приміщень будівлі за адресою: місто Львів, вулиця Повітряна будинок 99

Вартість закупівлі становить 1423915,2 грн з ПДВ. Вартість поточного ремонту в межах даної закупівлі, без врахування оподаткування, що покривається за рахунок коштів United Nations Children’s Fund (ЮНІСЕФ) становить 1000000.00 грн. У разі якщо учасник є платником податку, кошти в частині сплати оподаткування (ПДВ, єдиний податок, військовий збір, тощо) оплачуються замовником за рахунок власного фінансування чи коштів НСЗУ. ЮНІСЕФ не несе відповідальності за сплату будь-якого ПДВ або інших податків, пов'язаних із здійсненням вищезазначених заходів. У разі виникнення зобов'язань щодо сплати ПДВ, Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м. Львова" несе виключну відповідальність за пошук та забезпечення альтернативних джерел фінансування для покриття таких витрат. За жодних обставин кошти ЮНІСЕФ не можуть бути використані для покриття витрат, пов'язаних із сплатою ПДВ або інших податків.

Завершена

1 423 915.20 UAH з ПДВ
Номер: ec8b3564bdd84ff1a6949fcdba733a42
Внутрішній номер закупівлі: 28696838
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-23-012486-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
Контактна особа: Колтун Леся Василівна 380972616907 fedak81272@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 423 915.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.03.2026 16:11 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2026 16:11 - 31.03.2026 18:00
Аукціон: з 01.04.2026 13:58
Період кваліфікації: 31.03.2026 18:00 - 08.04.2026 15:38
Період завантаження договору: 14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 423 915.20 Поточний ремонт внутрішніх приміщень будівлі за адресою: місто Львів, вулиця Повітряна будинок 99