-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень будівлі за адресою: місто Львів, вулиця Повітряна будинок 99
Оголошено тендер
1 423 915.20
UAH
Номер:
fc29e7d2bd6343c499409cebea9936d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-23-015597-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851349
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Повітряна 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851349
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Повітряна 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 423 915.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішніх приміщень будівлі за адресою: місто Львів, вулиця Повітряна будинок 99
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.03.2026 15:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування – власні кошти та кошти НСЗУ в частині сплати оподаткування та кошти United Nations Children’s Fund (ЮНІСЕФ) в частині сплати за поточний ремонт без урахування оподаткування.
Сума1 423 915.20 UAH