• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна,99"

Завершена

647 861.27 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 239.31 UAH
Номер: cb1b0bba81a747dea901b7beb6246007
Внутрішній номер закупівлі: 25506465
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-04-008755-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
Контактна особа: Колтун Леся Василівна 380972616907 fedak81272@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 647 861.27 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2025 14:45 - 14.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2025 14:45 - 17.06.2025 00:00
Аукціон: з 17.06.2025 12:56
Період кваліфікації: 17.06.2025 00:00 - 19.06.2025 13:15
Період завантаження договору: 25.06.2025 00:00 - 05.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴647 861.27 "Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна,99"