• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна,99"

Оголошено тендер

647 861.27 UAH
Номер: 713a17dd9f024785a07785c1f72c9040
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-04-010111-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська поліклініка м.Львова"
Очікувана вартість: 647 861.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна,99"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.06.2025 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ і власні кошти
Сума647 861.27 UAH