-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Поточний ремонт приміщення рентгенкабінету та кабінету лікаря у КНП "3 -я міська поліклініка м. Львова", за адресою: м. Львів, вул. Повітряна,99"
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-008755-a
Завершена
647 861.27
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 239.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 239.31 UAH
Період оскарження:
04.06.2025 14:45 - 14.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.