-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Ль...×-
Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ вул. Городоцька, 26 у м. Львові
- ID: UA-2026-09-03-014696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288035
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 21:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція будівлі літ. К-1 з пристосуванням під адміністративну будівлю інформаційно-т...×-
Реконструкція будівлі літ. К-1 з пристосуванням під адміністративну будівлю інформаційно-технічного призначення (спецсховище) з добудовою на території ЦППП «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна 4-А, с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області
- ID: UA-2026-05-04-013764-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29111264
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт приміщень будівлі літ. К-1 з пристосуванням під архів на територі...×-
"Капітальний ремонт приміщень будівлі літ. К-1 з пристосуванням під архів на території ЦППП "Академія поліції" Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна, 4а у с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області. Додаткові роботи"
- ID: UA-2025-11-28-014674-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27322904
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт будівлі спортзалу літ. Є-2 на території ЦППП "Академія поліц...×-
"Капітальний ремонт будівлі спортзалу літ. Є-2 на території ЦППП "Академія поліції" Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна, 4а у с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області. Додаткові роботи"
- ID: UA-2025-11-28-014493-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27322728
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підвальних приміщень (І-ІV; VII; IX-XIII), будівлі А’-4 Львівського держав...×-
Поточний ремонт підвальних приміщень (І-ІV; VII; IX-XIII), будівлі А’-4 Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Городоцька, 26 у м. Львові
- ID: UA-2025-10-27-015068-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26905589
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського держ...×-
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс
- ID: UA-2025-09-10-014129-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26395383
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського держ...×-
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс
- ID: UA-2025-08-12-011878-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26120878
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі спортзалу літ. Є-2 на території ЦППП «Академія поліції» Львівсь...×-
Капітальний ремонт будівлі спортзалу літ. Є-2 на території ЦППП «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна 4-А, с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області
- ID: UA-2025-07-31-009144-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26023665
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі операторної АЗС (літ. К'-1) з влаштуванням теплогенератор...×-
Капітальний ремонт будівлі операторної АЗС (літ. К'-1) з влаштуванням теплогенераторної та мереж системи газопостачання на території ЦППП «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна 4а, с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області
- ID: UA-2025-06-24-013478-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25702682
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень будівлі літ. К-1 з пристосуванням під архів на території ЦППП...×-
Капітальний ремонт приміщень будівлі літ. К-1 з пристосуванням під архів на території ЦППП “Академія поліції” Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна 4а, с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області
- ID: UA-2025-04-09-014340-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24971494
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського держ...×-
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення (2-ий пусковий комплекс). Коригування
- ID: UA-2025-02-28-010199-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24580909
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт влаштування запасного виходу-входу в будівлі А'-4 Львівського дер...×-
Капітальний ремонт влаштування запасного виходу-входу в будівлі А'-4 Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Городоцька, 26, м. Львів"
- ID: UA-2024-11-21-013957-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23349729
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень 87,88,89,90 будівлі А-4 Львівського державного університету в...×-
Капітальний ремонт приміщень 87,88,89,90 будівлі А-4 Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Городоцька,26, у м. Львів. Коригування 2
- ID: UA-2024-10-16-015423-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22918846
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського держ...×-
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення (1-ий пусковий комплекс)
- ID: UA-2024-06-18-011287-a
- Дата створення : 18.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21867136
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт фундаменту та дощової системи водовідведення будівлі Є-2 НТВ "Вере...×-
Капітальний ремонт фундаменту та дощової системи водовідведення будівлі Є-2 НТВ "Верещиця" за адресою: вул. І.Богуна, 4а, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області"
- ID: UA-2023-12-21-009012-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20185840
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -