-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підвальних приміщень (І-ІV; VII; IX-XIII), будівлі А’-4 Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Городоцька, 26 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-015068-a
Мова-українська
Завершена
1 670 594.00
UAH з ПДВ
Номер:
483bcf30a6e44894983b79a6c58557ea
Внутрішній номер закупівлі:
26905589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-015068-a
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заяць Наталія Андріївна 380322954774 zaiats@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 670 594.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 17:23 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 17:23 - 04.11.2025 17:00
Аукціон:
з 05.11.2025 14:57
Період кваліфікації:
04.11.2025 17:00 - 06.11.2025 16:22
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 670 594.00 Поточний ремонт підвальних приміщень (І-ІV; VII; IX-XIII), будівлі А’-4 Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Городоцька, 26 у м. Львові