-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ вул. Городоцька, 26 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014696-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 21:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 21:00)
933 124.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
35
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
912af4cad86c4721a995096a2f09d20b
Внутрішній номер закупівлі:
30288035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014696-a
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Задорожна Ольга Богданівна 380322954774 vztpm@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
933 124.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:41 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:41 - 19.09.2026 21:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:41 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴933 124.17 Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ вул. Городоцька, 26 у м. Львові