-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ вул. Городоцька, 26 у м. Львові
Оголошено тендер
1 119 749.00
UAH
Номер:
00fd46e60ae74d2ea5c99ba148e813e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018238-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 119 749.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ вул. Городоцька, 26 у м. Львові
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 19:28
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов для приготування їжі та обробки харчових продуктів
-
Дата публікації:
03.09.2026 19:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт частини приміщення в курсанській їдальні (холодний цех ) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ вул. Городоцька, 26 у м. Львові
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписІз загальної суми фінансування 1 млн грн - за рахунок коштів субвенції обласного бюджету Львівської ОДА на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума1 119 749.00 UAH