-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі літ. К-1 з пристосуванням під адміністративну будівлю інформаційно-технічного призначення (спецсховище) з добудовою на території ЦППП «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна 4-А, с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-05-04-013764-a
Завершена
201 741 502.00
UAH з ПДВ
Номер:
dccaa57678d94480816a33803e167cd2
Внутрішній номер закупівлі:
29111264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-04-013764-a
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Задорожна Ольга Богданівна 380322954774 vztpm@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
201 741 502.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.05.2026 21:51 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2026 21:51 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
з 19.05.2026 13:39
Період кваліфікації:
19.05.2026 00:00 - 25.05.2026 16:28
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 741 502.00 Реконструкція будівлі літ. К-1 з пристосуванням під адміністративну будівлю інформаційно-технічного призначення (спецсховище) з добудовою на території ЦППП «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ на вул. Богуна 4-А, с. Верещиця, Івано-Франківської ТГ, Яворівського району, Львівської області