-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс
Тендер Prozorro UA-2025-09-10-014129-a
Завершена
12 365 570.00
UAH з ПДВ
Номер:
e55d5b3d9b974ba3b3661859b9935445
Внутрішній номер закупівлі:
26395383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-10-014129-a
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Задорожна Ольга Богданівна 380322957572 vztpm@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
12 365 570.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2025 19:16 - 22.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2025 19:16 - 25.09.2025 00:00
Аукціон:
з 25.09.2025 12:22
Період кваліфікації:
25.09.2025 00:00 - 26.09.2025 16:36
Період завантаження договору:
02.10.2025 00:00 - 12.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 365 570.00 Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс