-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс
Оголошено тендер
12 365 570.00
UAH
Номер:
52b95fca32e9488e9401f899c9bfb6fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-10-017091-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 365 570.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс
Примітки:
Мова - українська
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.09.2025 18:59
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Виникла необхідність продовження виконання проєкту в частині другого пускового комплексу, який включає в себе заміну системи опалення будівель ЛьвДУВС на вул. Замарстинівська, 9, а саме встановлення сучасних стальних радіаторів та проведення нових мереж. Оскільки, несправна система опалення призводить до ризику виходу з ладу нового устаткування, у зв’язку з недотриманням правил експлуатації, що в свою чергу не дає можливості ефективно використовувати нову котельню.
-
Дата публікації:
10.09.2025 18:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт котельні (будівля Ж-1) та системи опалення в будівлях Львівського державного університету внутрішніх справ на вул.Замарстинівська,9 у м. Львові. Технічне переоснащення. Коригування 2. 2-ий пусковий комплекс
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1001050 - Реалізація державної політики у сфері внутрішніх справ, забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України
Сума12 365 570.00 UAH